Szpilki marki Victoria Beckham

Zanim Victoria Beckham została odnoszącą sukcesy projektantką mody, która ma naprawdę ogromne szanse na to, by zapisać się również w jej historii, była po prostu piosenkarką. Występowała w szalenie popularnym bandzie Spice Girls, w którym zdecydowanie nie była frontmanką. Co innego w swoim modowym imperium. Tutaj gra pierwsze skrzypce, chociaż nigdy nie ukrywa tego, że za jej ogromnym sukcesem w świecie mody stoi też zdolny zespół, z którym doskonale się jej współpracuje

Marka Victoria Beckham

Victoria Beckham projektuje już od dobrych kilku lat, jednak jej początki w świecie mody nie były spektakularne. Projektantka nie raz wyznawała, że pierwsze pokazy urządzała w hotelowych pokojach, do których zapraszała znane osoby ze świata mody. Oczywiście nie każdy chciał przyjąć takie zaproszenie, sami decyzję przeważał fakt, że ludzie byli po prostu ciekawi co takiego wymyśliła słynna żona Davida Beckhama. A wymyśliła coś naprawdę doskonałego. Ubrania i buty od Victorii Beckham od kilku lat chętnie noszą zarówno redaktorki mody wszystkich najważniejszych magazynów, bizneswoman ze wszystkich zakątków świata, a także po prostu stylowe kobiety, które chcą wyglądać elegancko, ale też niebanalnie.Посетите наших партнеров,shoes – лидеры модной обуви!

Ubrania i buty od Victorii Beckham

Victoria Beckham projektuję bowiem w sposób niesztampowy, z pewnością ubrania i buty sygnowanej jej nazwiskiem mają w sobie to coś. Z jednej strony są klasyczne, stosunkowo proste, z drugiej zaś zaskakują jakimiś ciekawymi detalami. Nawet szpilki od Victorii Beckham, czyli buty, które są po prostu klasyką i wydaje się, że już nic nowego nie można wymyśleć, by prezentowały się jakoś inaczej, zaskakują linią oraz wykończeniem. Victoria Beckham projektuje takie szpilki, sandały, oraz ubrania, które zwyczajnie sama chce nosić. A przecież od lat znana jest doskonałego gustu, jeszcze za czasów Spice Girls miała przydomek Posh Spice, odwoływał się do jej eleganckich i kobiecych stylizacji. Szpilki od Victorii Beckham będą zatem pasować i bizneswoman, gwieździe estrady, ale też zwykłej kobiecie, którą rzecz jasna na nie stać.