Szpilki od Gianvito Rossi

W modzie są pewne klasyki, znane doskonale we wszystkich szerokościach geograficznych. To chociażby żakiet Chanelka, uszyty z wełnianej buocle, albo torebka Hermes Birkin. Kto interesuje się modą, doskonale wie o co chodzi, wystarczy rzucić hasło, a przed oczami pojawia się obraz konkretnej rzeczy. W przypadku butów w ten sposób można powiedzieć o szpilkach marki Gianvito Rossi. To buty, które są idealną kwintesencją szpilek. Po prostu szpilki flagowe, których linia, kształt obcasa i czubka, a także jakoś skóry, są po prostu idealne. Inne marki obuwnicze z pewnością wzorują się właśnie na szpilkach Gianvito Rossi.

Szpilki Gianvito Rossi

Przyjemność posiadania tych butów nie jest jednak tania. Szpilki tej marki potrafią kosztować nawet około 2 czy 2,5 tysięca złotych. W tym przypadku oczywiście płaci się trochę za samą markę, trzeba jednak przyznać, że to buty, który już na pierwszy rzut oka wyglądają na takie z najwyższej półki cenowej. Można porównywać je do kultowych szpilek od projektanta Christian Louboutin, z tym, że te pierwsze ponić są bardzo niewygodne. Szpilki Gianvito Rossi wręcz odwrotnie. To nie są buty, w których można tylko i wyłącznie siedzieć, i to też niezbyt długo. W tych szpilkach można przetańczyć całą noc, wybrać się na niezwykle ważne biznesowe spotkanie, albo po prostu zadać szyku na randce. Przyjemność z ich noszenia jest ogromna.

Jaki model szpilek Gianvito Rossi wybrać?

W związku z tym, że nie są to tanie buty, warto dobrze przemyśleć, który model na stałe wprowadzi do swojej garderoby. Prawdziwa klasyka od Gianvito Rossi to na przykład czarne lakierowane szpilki, albo szpilki ze skóry licowej w kolorze beżowym. Poza tym doskonałym wyborem będą również zamszowe szpilki w odcieniu jasnego brązu, Jakie można było zobaczyć na przykład na stopach Sary Boruc, żony słynnego piłkarza i jednej z piękniejszych WAG. Miłośniczki trochę od ważniejszych modeli butów mogą natomiast wybrać szpilki w odcieniu czerwieni lub burgundu, które dopełnią stylizacje zarówno biurowe i biznesowe, jak i wieczorowe.

try this web-site